درباره ما

شرکت SMK تنها نماینده رسمی محصولات KORG در ایران میباشد که در سال 2010 با هدف دسترسی به آخرین ابزار KORG به عنوان نماینده رسمی KORG در ایران مشغول به کار شد. هدف ما تلاش برای دستیابی به بالاترین میزان رضایت مشتری و ارایه بهترین خدمات در زمینه موسیقی میباشد. SMK با جمع آوری بیش از 10 سال تجربه فروش, 7 سال دانش کانال ابزار موسیقی همراه با مهندسی الکترونیک و صدا آماده خدمت رسانی در سطح کشور میباشد.

به ما در نمایشگاه های ما ملحق شوید و ابزار آلات نوین و نوآورانه را تجربه کنید.

اخبار و اطلاعیه ها

آپدیت شماره 46 - Pa4X

آپدیت شماره ۴۶ مربوط به برنامه های Pa4x هم اکنون در دسترس علاقمندان می باشد. جهت مشاهده جزئیات این بروز رسانی و دانلود اینجا را کلیک نمایید.

کرگ-ایران

معرفی ویژه ماه

SV1   لذت هیجان  نهایت دقت  تکنولوژی خاص

SV-1 از سال 2009 همگان را شیفته ی خود کرده است. بهره گیری از تکنولوژی RX ، هر یک از صداهای نمونه برداری شده، درنهایت دقت و با تمامی جزئیات دوباره سازی شده و این امر موجب میشود تا بین صدای تولید شده و صدای اصل نمونه برداری شده، تفاوتی وجود نداشته باشد. صدای مربوط به ضربه ناگهانی به کلید، صدای رها شدن چکش، صدای اولین برخورد... تک تک اجزا به طور کامل ذخیره و برای استفاده در این دستگاه آماده شده اند. هر آنچه که در ذهن خود برای اجرا تصور کنید، به هنگام اجرا از آن لذت خواهید برد. با یکبار تجربه، لذت هیجان آن را متوجه خواهید شد. کیبورد RH3 با وزن چکش واقعی بهترین گزینه کیبورد مورد استفاده در این دستگاه بوده است. نواختن با چنین کیبوردی، الهام دهنده اعتماد به نفس خواهد بود.

0
سال حضور مداوم
0
محصول
0
نمایندگی فروش در کشور