درباره ما

شرکت SMK تنها نماینده رسمی محصولات KORG در ایران میباشد که در سال 2010 با هدف دسترسی به آخرین ابزار KORG به عنوان نماینده رسمی KORG در ایران مشغول به کار شد. هدف ما تلاش برای دستیابی به بالاترین میزان رضایت مشتری و ارایه بهترین خدمات در زمینه موسیقی میباشد. SMK با جمع آوری بیش از 10 سال تجربه فروش, 7 سال دانش کانال ابزار موسیقی همراه با مهندسی الکترونیک و صدا آماده خدمت رسانی در سطح کشور میباشد.

به ما در نمایشگاه های ما ملحق شوید و ابزار آلات نوین و نوآورانه را تجربه کنید.

اخبار و اطلاعیه ها

آپدیت شماره 46 - Pa4X

آپدیت شماره ۴۶ مربوط به برنامه های Pa4x هم اکنون در دسترس علاقمندان می باشد. جهت مشاهده جزئیات این بروز رسانی و دانلود اینجا را کلیک نمایید.

کرگ-ایران

معرفی ویژه ماه

Wavedrum Global   طراحی خلاقانه  امکانات متعدد در اجرا  صدای منحصر به فرد

نسخه ی Wavedrum Global انقلابی عظیم و قدرتمند در خانواده ی محصولات Wavedrum برانگیخته است . صفحه ی پذیرنده ی ضربه در این درام از تمام محصولات مشابه آن تا کنون بزرگ تر است و اصوات متحیرکننده تری تولید می کند. اصوات سازهای کوبه ای سراسر دنیا با کیفیتی بالا و سادگی در کاربری در این محصول گردآوری شده است.

Wavedrum، این محصول Korg که جهان موسیقی را در سال 1994 شگفت زده کرد، دوباره بازگشته است. شهرت این محصول افسانه ای به خاطر طراحی خلاقانه، امکانات متعدد در اجرا، و صدای منحصر به فرد آن است. این محصول قدرتمند و به صرفه آمده است تا دوباره در تاریخ موسیقی جریان ساز شود.

0
سال حضور مداوم
0
محصول
0
نمایندگی فروش در کشور